© 2019 ovo.ua
Легендарний сливовий пиріг
Легендарним цей пиріг зробила Маріан Буррос, яка 1983 року опублікувала його в кулінарній колонці The New York Times. Кожного наступного року в сезон слив читачі засипали листами редакцію з проханням опублікувати рецепт ще раз.
Не допомогло навіть те, що рецепт друкували великим шрифтом, з пунктирною лінією по краях, щоб спонукати читачів вирізати його та зберегти. Фанати сливового пирога продовжували писати листи. Тоді редакція здалася й почала щорічно публікувати його, але в різних варіаціях.
Ми вирішили поділитися легендарним рецептом пирога 1983 року. Замовляйте головний інгредієнт у розділі Фрукти та готуйте разом із нами.
Інгредієнти
кориця і цукор для посипання
6 порцій
вершкове масло
120 г
дрібка
сіль
1,5 ст. л.
сметана
цукор
200 г
12 шт
120 г
борошно
1 ч. л.
розпушувач
Розрізаємо сливи на половинки, виймаємо кісточки. З внутрішнього боку щедро посипаємо корицею і трохи цукром.
Розігріваємо духовку до 180 ​​℃. Масло та цукор збиваємо до кремової текстури. Додаємо борошно, розпушувач, сіль і яйця. Збиваємо до однорідності.
Перекладаємо тісто у форму, викладаємо сливи зрізом вниз, злегка занурюючи їх у тісто. Випікаємо пиріг одну годину. Якщо сливи великі, не поспішайте виймати пиріг раніше. Сливам потрібен час, щоб пропектися як слід. Якщо вони невеликі, то час випікання можна скоротити до 50 хвилин.