© 2019 ovo.ua
Про користь зелених продуктів
З цього матеріалу ви дізнаєтесь, чому зелений — головний тренд на тарілках усіх сезонів і всіх років. А також переконаєтесь, що зелені овочі — важлива складова здорового харчування.
Майже всі зелені продукти низькокалорійні, але містять багато корисних речовин. Овочі та трави цього кольору допомагають людині краще бачити, зміцнюють кістки й виводять токсини. Усе завдяки фітонутрієнтам у їхньому складі — хлорофілу та лютеїну, а також вітамінам A, В, C, E та K.Майже всі зелені продукти низькокалорійні, але містять багато корисних речовин. Овочі та трави цього кольору допомагають людині краще бачити, зміцнюють кістки й виводять токсини. Усе завдяки фітонутрієнтам у їхньому складі — хлорофілу та лютеїну, а також вітамінам A, В, C, E та K.
Лютеїн, більш відомий як «вітамін для очей», діє як світлофільтр і захищає очі від пошкодження сонячним світлом. Це зменшує ризик розвитку катаракти та вікової дегенерації зору. Щоб добре бачити до 100 років, щодня кладіть на тарілку броколі, спаржу, брюссельську капусту або цукіні.
Зелені продукти багаті вітаміном K і фолієвою кислотою. Разом вони допомагають кістковому мозку виробляти лейкоцити та еритроцити для росту й відновлення кісток. Must eat для любителів екстремальних видів спорту — броколі, шпинат і салат-латук
На цьому суперздібності «зелених» не закінчуються! Хлорофіл, що надає овочам і травам кольору, допомагає організму засвоювати поживні речовини. Цей зелений суперагент посилює дію імунної системи та сприяє організму швидше загоювати рани. Зокрема хлорофіл збільшує вироблення еритроцитів і допомагає транспортувати кисень по крові — а це сприяє її очищенню та зменшує ризик захворювання на рак.
Клітковина в складі зелених продуктів допомагає травленню і довше підтримує відчуття ситості. Тільки уявіть: на перетравлення селери організм витрачає майже стільки ж калорій, скільки отримує!
Щоб на вашій тарілці завжди було молодо-зелено, нагадаємо про швидку доставку будь-чого з розділів Овочі та Зелень. Замовляйте броколі, шпинат, кріп і мікрогрін, а ми привеземо їх свіженькими лише за годину.