© 2019 ovo.ua
Мрія кавомана: що таке дріпи та як їх заварювати?
Дріп-кава, або просто дріпи — натуральна мелена кава у зручних пакетах для швидкого приготування. З ними можна зробити насичений фільтр, як з улюбленої кав’ярні, але будь-де, без спеціальних навичок та аксесуарів.
Тепер дріпи є в OVO! Їх постачають наші друзі Idealist. Трьома словами: дріпи Idealist — це зручно, легко та смачно. Але про все по черзі.
Зручно
Дріпи можна готувати будь-де, для цього потрібні лише висока чашка та окріп. А ще вони займають мало місця у валізі. Беріть їх у відпустку, в похід горами або в готель біля моря. Де б ви не опинилися, з дріпами можна приготувати смачну кавусю за хвилинку
Легко
Одного дріп-пакета вистачає на одну чашку кави. Щоб заварити його:
• відкриваємо упаковку;
• струшуємо дріп, щоб вода рівномірно протікала та не застоювалася у фільтрі;
• одягаємо дріп на чашку;
• проливаємо приблизно 200 мл гарячої води
(92-95 °C) через фільтр.
Для бажаної температури потрібно нагріти воду до появи перших бульбашок або дати охолонути 1-2 хвилини після вимкнення чайника;
• знімаємо дріп-пакет;
• насолоджуємося кавою.
Кожен дріп пакують в окремий герметичний пакет, тому він зберігає насичений смак і аромат. Зерна можуть бути різних сортів. У нас можна знайти Ефіопію, Бразилію та Гондурас.
Смачно
Ефіопія — кава з кислинкою, фруктово-квіткова з цитрусовими нотками. Бразилія — збалансована з дуже низькою кислотністю і без гіркоти, з нотками горіхової пасти та молочного шоколаду. Гондурас — насичена, концентрована кава з гірчинкою та алкогольними нотками.
Вибирайте дріпи собі до смаку і замовляйте тут. Упевнені, після знайомства з ними ви станете головним бариста для друзів та питимете смачну каву, де б ви не були.